SERTİFİKALAR

BURGER KING® HELAL SERTİFİKALARI

Burger King®'in helal gıda sertifikaları var mı?

TAB Food Investments (TFI) markası olan Burger King® tedarikçileri arasında yer alan et üreticilerinin helal gıda sertifikaları bulunmaktadır. Burger King® helal sertifikası bilgilerine www.neyediginibil.com üzerinden ulaşılabilir.

Burger King® hangi tedarikçilerin ürünlerini kullanıyor?

Burger King® geniş menüsünde sürekli aynı kalite standardını yakalamak için Beypiliç, AtaKey, Fasdat, Kraft Heinz, Ekmek A.Ş ve Sütaş gibi yüksek standartlara sahip, düzenli denetimleri yapılan tedarikçilerin ürünlerini kullanmaktadır.

Burger King®'te satılan et ve tavuk ürünleri helal mi?

TAB Food Investments (TFI) franchise sistemi kriterlerine uyum sağlayan yatırımcıların açabildiği Burger King® franchise şubelerinde Burger King® tedarikçilerinden temin edilen helal ürünler özenle sunuluyor, Burger King® helal et sertifikası sahibi bir dünya devi olarak lezzetle buluşulmasını sağlıyor. “Burger King® helal mi?” sorusuna Burger King® çatısı altında sunulan tüm et ürünlerinin helal olduğu yanıtı verilebiliyor.

Burger King® ürünleri düzenli olarak denetleniyor mu?

Burger King® franchiselarının her zaman yüksek standartlara sahip olması adına hem ürünler hem de hizmet kalitesi düzenli olarak denetlenmektedir.

POPEYES® HELAL SERTİFİKALARI

Popeyes®'ın helal gıda sertifikaları var mı?

Türkiye’nin en popüler franchise markaları arasında yer alan Popeyes®’ın menülerinde yer alan yemeklerde kullanılan et ve tavuk ürünlerinin helal gıda sertifikaları bulunmaktadır.

Popeyes® hangi tedarikçilerin ürünlerini kullanıyor?

Popeyes® lezzet ve kalite standartlarını her zaman yüksek seviyede tutmak için kaliteli ürünleri ile tanınan tedarikçiler ile iş birliği yapmaktadır. Popeyes® tedarikçileri arasında Fasdat, Kraft Heinz, Sütaş ve Beypiliç gibi önemli markalar yer almaktadır.

Popeyes®'ta satılan et ve tavuk ürünleri helal mi?

Popeyes® helal et sertifikalı tedarikçilerle iş birliği yapar. “Popeyes® helal mi?” sorusunun cevabı helal kesim et ve tavuk ürünleri kullanan marka için “evet” olarak verilebilir.

Popeyes® ürünleri düzenli olarak denetleniyor mu?

Popeyes® helal sertifikası sahibi lezzetleri ile en güvenilir ve en sevilen hızlı servis restoranları arasında yer almaktadır. Popeyes® kalitesinin korunması ve her şubede aynı olması için Popeyes® tedarikçileri tarafından temin edilen ürünler, Popeyes® ürünleri ve hizmetleri düzenli olarak denetlenmektedir.

ARBY'S® HELAL SERTİFİKALARI

Arby’s®in helal gıda sertifikaları var mı?

Et içerikli menüleri ile öne çıkan “Arby’s® helal mi?” sorusu en sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Arby’s® helal kesim kriterlerini yerine getiren tedarikçilerle yaptığı iş birlikleri sayesinde Türkiye’de helal et içerikli ürünler sunmaktadır.

Arby’s® hangi tedarikçilerin ürünlerini kullanıyor?

Her zaman lezzeti ve kalitesi ile dikkat çeken Arby’s® şubelerinde sunulan menüler Arby’s® tedarikçileri tarafından temin edinler ürünler ile hazırlanmaktadır. Kraft Heinz, Sütaş, Ekmek A.Ş, Beypiliç ve Amasya Et Ürünleri Arby’s® tedarikçileri arasında yer almaktadır.

Arby’s®de satılan et ve tavuk ürünleri helal mi?

Türkiye’de Arby’s® helal et sunan bir marka olarak hizmet veriyor. Arby’s® helal sertifikası detaylarına www.neyediginibil.com üzerinden ulaşmak mümkündür.

Arby’s® ürünleri düzenli olarak denetleniyor mu?

Kalite ve lezzet standartları konusunda tüm markaları için hassasiyet gösteren TAB Food Investments (TFI) markası olan Arby’s® ürünlerini ve hizmetlerini düzenli denetime tabi tutarak hizmet kalitesini korumaktadır.

SUBWAY® HELAL SERTİFİKALARI

Subway®'in helal gıda sertifikaları var mı?

Subway® restoranlarında kullanılan tüm et ve tavuk çeşitleri güncel helal et sertifikalarına sahip üreticilerden temin edilmektedir.

Subway® hangi tedarikçilerin ürünlerini kullanıyor?

Subway® global lezzetlerini aynı kalitede sağlayan yerli üreticilerle, Amasya Et Ürünleri, Beypiliç, Kraft Heinz, Ekmek Unlu Gıda, ZEYTURSAN ve ChefSeasons gibi yüksek kalite ile ürün üreten tedarikçiler ile çalışmaktadır.

Subway®'de satılan et ve tavuk ürünleri helal mi?

Subway® helal et sertifikası olan et ve tavuk tedarikçileri ile iş birliği yapmaktadır. Subway® helal et sertifikası detayları www.neyediginibil.com üzerinden görüntülenebilmektedir.

SBARRO® HELAL SERTİFİKALARI

Sbarro®'nun helal gıda sertifikaları var mı?

TAB Food Investments (TFI) bünyesinde bulunan Sbarro®’nun et ve tavuk ürünlerinde helal gıda sertifikaları bulunmaktadır. “Sbarro® helal mi?” sorusunun yanıtını www.neyediginibil.com internet sitesinde bulunan sertifikalardan da almak mümkündür.

Sbarro® hangi tedarikçilerin ürünlerini kullanıyor?

Sbarro® tedarikçileri arasında Sütaş, AtaKey, Kraft Heinz, Beypiliç, Amasya Et Ürünleri, Fasdat gibi kalitesini kanıtlamış tedarikçiler yer almaktadır.

Sbarro®'da satılan et ve tavuk ürünleri helal mi?

Türkiye’de Sbarro® helal sertifikası olan et ve tavuk tedarikçileri ile iş birliği yapmaktadır. Sbarro® helal et ürünlerinden hazırlanan geniş menüsüyle her zaman aynı kaliteyi ve lezzeti müşterileri ile buluşturmaktadır.

Sbarro® ürünleri düzenli olarak denetleniyor mu?

Franchise sistemi ile lezzet ve hizmet kalitesini her noktada aynı seviyede tutmak için hizmet veren Sbarro®’nun ürünleri düzenli olarak denetlenmektedir.

USTA DÖNERCİ® HELAL SERTİFİKALARI

Usta Dönerci®'nin helal gıda sertifikaları var mı?

Türkiye’nin dönercisi Usta Dönerci® menülerinde helal et sertifikalı et ve tavuk ürünlerine yer verilmektedir. “Usta Dönerci® helal mi?” sorusunun cevabı helal kesim gerekliklerini yerine getiren tedarikçilerle iş birliği yapan firma için “evet” olarak verilebilir.

Usta Dönerci® hangi tedarikçilerin ürünlerini kullanıyor?

Usta Dönerci® menülerinde her zaman en iyiyi sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen gıda tedarikçileri ile iş birliği yapmaktadır. Usta Dönerci® tedarikçileri arasında Beypiliç, Amasya Et Ürünleri, Kraft Heinz ve Sütaş gibi markalar yer almaktadır.

Usta Dönerci®'de satılan et ve tavuk ürünleri helal mi?

Usta Dönerci® helal et sertifikası olan et ve tavuk ürünlerini kullanmaktadır. Usta Dönerci tedarikçileri arasında yer alan et ve tavuk ürünleri tedarikçilerinin helal sertifikaları www.neyediginibil.com üzerinden incelenebilir.

Usta Dönerci® ürünleri düzenli olarak denetleniyor mu?

Markanın şubeleri her zaman aynı kaliteyi sunabilmek için hizmet ve ürün özelinde düzenli olarak denetlenmektedir. Usta Dönerci® helal et barındıran ürünleri ile yüksek memnuniyet kazanan franchise zincirleri arasında yer almaktadır.

USTA PİDECİ® HELAL SERTİFİKALARI

Usta Pideci®'nin helal gıda sertifikaları var mı?

Usta Pideci® helal sertifikası olan et ve tavuk üreticileri ile iş birliği yaparak, menülerinde yer verdiği lezzetleri helal kesim standartlarına sahip ürünlerle hazırlamaktadır.

Usta Pideci® hangi tedarikçilerin ürünlerini kullanıyor?

Usta Pideci® lezzetlerinde kullanılan her malzeme özenle seçilir. Usta Pideci® tedarikçileri arasında Sütaş, Amasya Et Ürünleri, AtaKey, ZEYTURSAN, Fasdat gibi Türkiye’nin önde gelen gıda tedarikçileri yer almaktadır.

Usta Pideci®'de satılan et ve tavuk ürünleri helal mi?

Usta Pideci® helal et sertifikası olan et ve tavuk tedarikçileri ile iş birliği yapmaktadır. Usta Pideci® helal et sertifikası detayları www.neyediginibil.com üzerinden görüntülenebilmektedir.

Usta Pideci® ürünleri düzenli olarak denetleniyor mu?

Usta Pideci®, Türkiye genelinde tüm şubelerinde aynı hizmet ve menü kalitesini sağlayabilmek adına düzenli olarak denetleme yapmaktadır. Aynı şekilde Usta Pideci® tedarikçileri tarafından sunulan ürünler de düzenli olarak denetlenir.