ÖNCELİĞİMİZSAĞLIĞINIZ VE GÜVENLİĞİNİZ

Covid-19 Bilgilendirme Metni

Değerli Müşterimiz/Misafirimiz,
Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsü ile ilgili tüm önlemlerimizi aldık. Sevdiğiniz lezzetlerden uzak kalmayın diye prosedürümüzü tüm şeffaflığıyla sizlerle paylaşmak istedik.

Restoranlarımızdaki herhangi bir çalışanımızın COVID-19 nedeniyle enfekte olduğu doğrulandığında takip edilecek tüm süreçler aşağıdaki gibidir.

  • COVID-19 bulgusu olan çalışanımız tedavi için hastaneye yönlendirilir ve karantinaya alınır. 
  • COVID-19 bulgusu olan çalışanımızın sağlık durumu ilgili birimler tarafından yakından takip edilir.
  • Restoran hemen kapatılır ve İl Sağlık Müdürlüğüne haber verilir.
  • COVID-19 pozitif çıkan personelimizle çalışan tüm ekibe bilgilendirme yapılarak kendilerini 14 gün boyunca izole etmeleri istenir ve sağlık durumları yakından takip edilir.
  • Restorandaki tüm açık ve hazır gıdalar istisnasız şekilde atık yapılır/imha edilir.
  • İlgili restoranın dezenfekte işlemleri uzman birimler tarafından prosedürlere uygun bir şekilde tamamlanır.
  • Dezenfeksiyon işlemlerinin tamamlanmasından sonra enfekte olabilecek kişilerle temas halinde olmayan, tamamen yeni bir ekip ile restoran tekrar açılır ve çalışmaya başlar.
  • Restoran tekrar faaliyetine başladığında daha önce alınan restoran önlemleri kapsamındaki tüm uygulamalar aynı şekilde devam eder.

TAB Gıda olarak Çin operasyonlarımızdan edindiğimiz tecrübe ile çok erken hareket ederek COVID-19 ile ilgili çeşitli önlemleri hayata geçirdik.

Online ve mobil sipariş kanallarında devreye aldığımız “Siparişimi Kapıya As’’, ‘’Temassız Teslimat’’ ve tamamen hijyenik ‘’Güvenli Paket’’ gibi hizmetlerle birlikte çalışanlarımız ve kuryelerimizin ateşini düzenli olarak ölçme ve siparişle birlikte ateş bilgi kartları gönderme gibi uygulamalarımıza devam ediyoruz. Sadece restoran personelimiz değil, kuryelerimiz de sipariş teslimatında maske ve eldiven kullanarak hem kendi sağlıklarını hem de sizlerin sağlığını koruyor.

Tüm bu uygulamalarımız sayesinde müşterimizle teması tamamen ortadan kaldırarak, kaynağı belli, güvenilir, hijyenik ortamda hazırlanmış ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Bizim için sağlığınız her şeyden önemli!