SÜT ÜRÜNLERİ TEDARİĞİ
Sütaş

Yemeklerimize tat katan, Türk mutfağının geleneksel lezzeti tereyağımız ve tam kıvamında, doğal ve taptaze yoğurtlarımız tüketicinin sevgisini ve beğenisini kazanarak süt ve süt ürünleri sektörünün lider markası olan SÜTAŞ'tan geliyor.

Sütaş, kendine özgü Çiftlikten Sofralara entegre iş modeli ile ineklerinin beslendiği ottan sofralarımıza ulaşan süt ve süt ürünlerine kadar olan bütün süreci yönetip denetleyerek ürünlerinin doğallığını ve kalitesini güvence altına alıyor.

Sütaş Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi; önleyicilik, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirme prensiplerinin üzerinde yapılandırılmış ve kapsamı da ottan sofraya olarak tanımlanmıştır. Bu sistemi uygularken ve sürekli iyileştirirken kullanılan İyi Üretim Uygulamaları (GMP) sistemi üretim sürecindeki hijyenik standardın temelini oluşturan kurallar bütünüdür ve "güvenli gıda" üretimi için vazgeçilmezdir.

* İyi Üretim Uygulamaları Kuralları (GMP - Good Manufacturing Practices) olarak ifade edilen ve gıda üretiminde hijyenik standardın temeli olan kurallar bütünü, Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin ana unsurlarından HACCP metodolojisinin de en temel dayanağı...