ÖNCELİĞİMİZSAĞLIĞINIZ VE GÜVENLİĞİNİZ

Değerli müşterilerimiz,
Birbirimize kenetlenmemiz gereken bu hassas dönemde misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak, bizim için her şeyden önce geliyor. 

Bu doğrultuda, yetkili merciler tarafından alınan kararları destekliyoruz ve Türkiye çapındaki alışveriş merkezlerinde hizmet verdiğimiz tüm restoranları geçici bir süre için kapatıyoruz.

Çin’de yürüttüğümüz Burger King operasyonumuzdan edindiğimiz tecrübeyle, Türkiye’nin lider restoran zinciri olarak, güvenlik ve hijyen standartlarımızı daha da artırdık.

Bu hassas dönemi hep birlikte sorunsuz olarak atlatmak üzere, hem restoranlarımızda hem de paket servis hizmetimizde bazı yeni uygulamaları devreye aldık. Bu uygulamaları, şeffaflık politikamız gereği sizlerle paylaşmak istedik.

“Siparişimi Kapıya As” seçeneği ve “Temassız Teslimat” hizmetleriyle Tıkla Gelsin, Yemek Sepeti online, mobil kanallarından ve de Ara Gelsin sipariş hattı üzerinden siparişlerinizi almaya devam edeceğiz. Tüm paket servis siparişlerinde kullanılacak sticker’lı ’Güvenli Paketler” sayesinde ürünlerinizin restorandan tamamen kapalı çıkmasını garanti altına alacağız ve en güvenli şekilde size teslim edilmesini sağlayacağız. Bu “Güvenli Paket” uygulamasını restoranlarda da devreye aldık. Restoranlarımızda kullandığımız tepsiler yerine güvenli paketlerle hizmet vererek siz misafirlerimize gönül rahatlığıyla tüketeceğiniz ürünler sunmaya devam edeceğiz.

Restoranlarımızdaki masaları, aralarında en az 1 metre boşluk olacak şekilde, sosyal mesafeye uygun hale getirdik. Kasa çalışanlarımızın tümü eldiven kullanacak; bu sayede sipariş verme ve teslimi süreçlerindeki teması en aza indirmiş olacağız. Hem çalışanlarımızın hem de siparişinizi teslim eden kuryelerin ateşini düzenli olarak ve siparişiniz yola çıkmadan hemen önce ölçecek ve bilgi kartlarını sizinle paylaşacağız.

Böyle hassas dönemlerde kaliteli, lezzetli, güvenli gıdaya erişimi mümkün kılmayı öncelikli sorumluluğumuz olarak görüyoruz.

Büyük bir sorumlulukla ve aldığımız sıkı önlemlerle, cadde üstlerindeki restoranlarımız ve paket servislerimiz üzerinden en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Sağlıklı günler dileriz.
Saygılarımızla,
TAB GIDA